×

DESTEĞE İHTİYACINIZ MI VAR ?

2 info@tipplus.com.tr
3 Acil Destek : +9 0224 250 10 55

En kısa sürede dönüş sağlayacağız. Teşekkürler !

DESTEK SAATLERİ

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Hafta Sonu 09:00-15:00
Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri
Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi
Radyoloji Görüntüleme ve Arşivleme Sistemi
Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi

TIPPLUS BI (İş Zekası)

İş zekası, şirketinizin sayısal verilerini doğru biçimde toplayarak analiz etme ve optimizasyonu sağladıktan sonra doğru kişi veya kişilere anlaşılır bilgi olarak sunma aracıdır.

Tıpplus BI HBYS ile entegre çalışarak yüksek sayıda ve karmaşık veriyi kolayca “bilgi” haline getirmenizi sağlar.

Tıpplus BI şirketinizde doğru zamanda, doğru nokta için, doğru kararları hızlı bir şekilde vermenizi sağlayacaktır.

Ürün üzerinden alınan Kilit Performans Gösterge (KPI – Key Peformance Indicator) raporları şirketinizi çevikleştirecek ve rakiplerinizin bir adım önüne geçirecektir.

Doğru Zamanda Doğru Bilgiye Ulaşım
Günümüzde akıllı cihazlarımızla bir çok bilgiye anında ulaşabiliyoruz. Karlı ve istikrarlı bir şirket yönetimi için TIPPLUS BI şirketinizle ilgili istediğiniz bilgilere de mobil cihazınızla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden ulaşarak analiz etmenizi sağlar. Bunu platformdan bağımsız olarak yapabilirsiniz (Windows, iOS, Android).

Sade ve Sezgisel Kullanım
Zamanımızın değerinin hızla arttığı bir ortamda Tıpplus BI önceden tasarlanmış panelleri ile gerçek zamanlı verilerden anlaşılır raporlar yaratmayı hızlandırır. KPI raporlarını değerli zamanınızı kaybetmeden, mekandan bağımsız olarak inceleyebilirsiniz. Sürekli olarak kullandığınız raporları kişisel panelinizde sabitleyerek zamandan kazanırsınız.

Tıpplus BI içerisinde teknik bilgi ihtiyacı hissetmeden, sezgisel ve rahat bir kullanım ortamında olduğunuzu farkedeceksiniz.

TOP