×

DESTEĞE İHTİYACINIZ MI VAR ?

2 info@tipplus.com.tr
3 Acil Destek : +9 0224 250 10 55

En kısa sürede dönüş sağlayacağız. Teşekkürler !

DESTEK SAATLERİ

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Hafta Sonu 09:00-15:00
Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri
Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi
Radyoloji Görüntüleme ve Arşivleme Sistemi
Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi

Kalite Politikamız

ARNİL NET, sektörünün lider markası ve yurt içi piyasasında söz sahibi firmalardan biri konumundadır. ARNİL NET yönetimi kalite politikasını bugüne kadar her zaman bu paralelde düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak bizlere göre, aşağıdaki unsurlarla direkt olarak ilişkilidir.

Müşterilerimizin gereksinim duydukları hizmetlerin aksamaması için, düzenli ve sürekli ihtiyaçlarını etkin ve güvenilir olarak sağlamak.

Yasa ve mevzuatların gerektirdiği şartlara uymak.

Dünyadaki teknolojk inovasyonları, standartları yakından takip etmek ve değerli müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde ürünler tasarlamak.

Müşterilerimize en uygun fiyatla, üstün kalitede ve güvenilir ürünleri mümkün olan en kısa süre içerisinde teslim etmek.

Satış öncesinde olduğu gibi, satış sonrasında da müşterilerimize gerekli desteği sunmak ve firmamızdan beklentilerini tam olarak karşılamak.

Takım ruhu çalışma prensiplerimizin temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden, yapılabilecek en ufak hata tüm firmaya ait olacağı gibi, sağladığımız  başarılarda da tüm çalışanlarımızı pay sahibi olarak görmek ve takım ruhunu tüm seviyelerde hissettirmek.

Çözüm ortaklarımız, partnerlerimiz ve bayilerimiz ile sıkı bir işbirliği içerisinde olmak, onları firmamızın adeta ayrılmaz birer parçası olarak görmek.

 

Yukarıda belirtilen esaslara dayanarak,  yönetim kadrolarımızdan tüm çalışan personelimize kadar herkes ARNİL NET Kalite Politikası’nı uygulamak, kalite sisteminin etkinliğini sağlamak ve sürekli geliştirmekle sorumludur.

 

                                                          GENEL MÜDÜR

 

TOP